ELOX-AL

W 1998 roku Jerzy Pietrzak – wieloletni praktyk na stanowisku głównego technologa Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Przemysłu Organicznego Barwników w Zgierzu – zakłada spółkę zajmującą się procesem anodowania aluminium.

Jak większość uznanych marek na świecie początki działalności rozpoczynały się w garażach. Nie inaczej było z Elox-Al. W 2001 roku ówcześni właściciele w związku z rozwojem firmy postanowili przenieść działalność w miejsce, w którym spółka działa do dnia dzisiejszego. Obecnie nasz zespół, to mieszanka najlepszych praktyk, niezliczonych badań laboratoryjnych i dbałości o wysoką jakość usług.

Chcąc zadowolić naszych Klientów systematycznie wprowadzamy do produkcji nowe, lepsze technologie, spełniające wymagania norm europejskich. Gwarantuje to otrzymanie wysokiej jakości, zgodnych z obowiązującymi normami powłok aluminiowych.

Cel i misja

Misją firmy jest oferować najlepsze technologie przy najwyższą jakości usług i zaufania biznesowego. Dostarczać satysfakcję i być o krok przed oczekiwaniami Tych, z którymi współpracujemy

Kontrahentom

Nadrzędnym dla nas jest reagowanie na potrzeby naszych Kontrahentów oraz spełnianie Ich oczekiwań poprzez oferowanie indywidualnych rozwiązań bez względu na czas i miejsce. Na każdym etapie naszej działalności dbamy o to, aby wachlarz oferowanych przez nas usług charakteryzował się najwyższą jakością i wartością dla naszych Kooperantów jednocześnie zabiegając o innowacyjność naszego serwisu.

Współpracownikom

Dążymy do stworzenia takiej organizacji i środowiska pracy, w których oferujemy nieustannie wyzwania w rozwoju zawodowym naszego zespołu. Celem naszym jest zainteresowanie najbardziej zaangażowanych i utalentowanych współpracowników poprzez Ich rozwój, motywację i utrzymywanie.